برگزاری سومین یادواره لاله های تبریز

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی یادواره بزرگ شهدای لاله های تبریز، سومین یادواره بزرگ شهدای لاله های تبریز همزمان با هفته دفاع مقدس در مسجد امام خمینی(ره) خطیب با حضور مسئولین عالی رتبه شهر و استان برگزار شد.

این مراسم با حضور نائب رئیس و دبیر و چند تن از اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز و با حضور گرم سرداران و پاسداران و جانبازان دوران دفاع مقدس و با توجه ویژه نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای سردار محمداسماعیل سعیدی برگزار شد که گزارش خبری این برنامه نیز از طریق واحد خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در روز بعد منتشر شد.

گفتنی است بنا به اظهارات مدیر روابط عمومی ستاد لاله های تبریز برادر محمدرضا تقی زاد فانید و فرمایشات دبیر محترم اجرایی سومین یادواره، برادر رحیم رضا خانی، این برنامه با استقبال مردم شهید پرور شهر تبریز علی الخصوص اهالی محله های راه آهن، خطیب و رسالت برگزار شد.

لازم به ذکر است اعضای هیئت رئیسه ستاد این یادواره بزرگ شهدا، برادران ارجمند مهندس احدتقی زاد فانید، حاج کاظم عطری خطیبی و دکتر محمد حسنی از زحمات تک تک افرادی که در اجرای یادواره نقش داشتند کمال مراتب تقدیر و تشکر را به عمل آوردند و خاطر نشان کردند، با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در هیئت رئیسه ستاد  یادواره ان شاء الله یادواره سال آینده بهتر و پر شکوه تر از این برنامه برگزار خواهد شد.

ضمناً در حین برنامه با توجه به تلاشهای فوق العاده دبیر محترم یادواره، از تمبر اختصاصی یادبود یادواره بزرگ شهدای لاله های تبریزنیز توسط حاج بیوک آقا دائی پرده برداری شد که تمامی مراحل طراحی آن در روابط عمومی ستاد یادواره بزرگ شهدای لاله های تبریز انجام شده است.

تذکراً بنا به گفته های مدیر روابط عمومی ستاد لاله های تبریز، با توجه به مشکلات پیش آمده در امور وبسایت یادواره و عدم امکان افتتاح سایت تکمیل شده در حین مراسم، به حول و قوه الهی در چند ماه آینده وبسایت کامل یادواره بزرگ شهدای لاله های تبریز، به دست بسیجیان کارشناس و توانمند روابط عمومی ستاد لاله های تبریز ساخته خواهد شد.

 

با تشکر فراوان

واحد رسانه روابط عمومی ستاد لاله های تبریز

/ 0 نظر / 36 بازدید